Inwestycja w Wołominie, doskonała komunikacja do Warszawy, PKP – 700m, PKS – bezpośrednio przy inwestycji, brzmi ciekawie ?
Otolokal prezentuje 2 pokojowe 39,47m2 mieszkanie znajdujący się na 2 piętrze kameralnej inwestycji Sasina w Wołominie.
Ostatnie mieszkanie do odbioru na już!!!.
Inwestycję cechuje sprawdzona i wysoka jakość użytych materiałów budowlanych. Nowoczesne, cichobieżne i oszczędne windy. Bliskość całej potrzebnej infrastruktury miejskiej.
Tylko teraz do mieszkania otrzymujesz profesjonalny projekt aranżacji wnętrza – w cenie !!
Wizualizacja w ogłoszeniu już pokazują jak może wyglądać Twoje wymarzone mieszkanie :).
Lokal został zaprojektowany przez profesjonalną projektantkę wnętrz z możliwością zlecenia Nam jego wykończenia „pod klucz” z wysokich klas materiałów w ramach jednej umowy remontu i to w ciągu jedynie 75dni!
Zadzwoń dowiedz się więcej !
Mieszkanie o powierzchni 39,47 m2 w którego skład wchodzi: przestronny 19,34 m2 pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka 4,67m2 oraz sypialnia 9,52m2. Poczucie przestrzeni zapewnia 4,76m2 balkon dostępny z salonu.
Wszystkie komponenty wnętrza zostaną starannie wyselekcjonowane, tak by poza walorem ponadczasowej elegancji, charakteryzowały się wysoką trwałością.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oraz w załatwieniu wszystkich formalności.
Termin oddania: II/2022.
Możliwość dokupienia miejsca garażowego w cenie 35.000zł.
Bez podatku PCC!!
Prosto od dewelopera!!!
Zapraszam do kontaktu 515-066-639 oraz obejrzenia.